Nazir Rəşad Nəbiyev Qusar şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 5 iyun 2023-cü il tarixində saat 10:00-da Qusar şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Quba, Xaçmaz və Qusar rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda iyun ayı üzrə vətəndaşları qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.
Nazir bu bölgələrdə göstərilən nəqliyyat, telekommunikasiya, o cümlədən internet, televiziya və radio yayımı və poçt xidmətləri sahəsində əhalini maraqlandıran məsələlərlə bağlı vətəndaşları dinləyəcək.
Qəbula yazılmaq üçün 3 iyun 2023-cü il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı Mərkəzi (1655) və elektron poçtu (office@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə müraciət etmək mümkündür.

Digital Development and Transport Minister Rashad Nabiyev will receive citizens from Guba, Khachmaz and Gusar regions in Heydar Aliyev Center in the city of Gusar on 5 June 2023 at 10:00.
The reception will take place in accordance with the schedule of reception of citizens in cities and regions by heads of central executive authorities and other government bodies in June 2023.
The minister will listen to citizens on issues of interest to them regarding the provision of transport, telecommunications, including Internet, TV & radio broadcasting and postal services in the aforesaid regions.
Those wishing to make an appointment with the minister are requested to contact the Call Center (1655) of the Ministry of Digital Development and Transport before 3 June 2023, apply by email (office@mincom.gov.az), call 010 250 48 48 or 012 598 58 58 (ext. 222 and 290).