Nazir Rəşad Nəbiyev Tovuzda vətəndaşları qəbul edəcək
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 12 yanvar 2023-cü il tarixində saat 10:00-da Tovuz şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Tovuz şəhəri, M.Əzizbəyov küçəsi 1) Qazax, Ağstafa, Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy və Daşkəsən rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda yanvar ayı üzrə vətəndaşları qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.
Nazir bu bölgələrdə göstərilən nəqliyyat, telekommunikasiya, o cümlədən internet, teleradio yayımı və poçt xidmətləri sahəsində əhalini maraqlandıran məsələlərlə bağlı vətəndaşları dinləyəcək.
Qəbula yazılmaq üçün 11 yanvar 2023-cü il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı Mərkəzi (1655) və elektron poçtu (office@mincom.gov.az), 010 2504848 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə müraciət etmək mümkündür.

Министр Рашад Набиев примет граждан в Товузе
Министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев 12 января 2023 года в 10:00 примет в Центре Гейдара Алиева в городе Товуз (адрес: город Товуз, улица М.Азизбекова, 1) жителей Газахского, Агстафинского, Товузского, Шамкирского, Гедабекского и Дашкесанского районов.
Прием состоится в соответствии с графиком приема граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других структур управления в городах и районах в январе 2023 года.
Министр выслушает обращения граждан по интересующим их вопросам в связи с оказанием услуг в сфере транспорта, телекоммуникаций, в том числе интернета, телерадиовещания и почты в этих регионах.
Для записи на прием до 11 января 2023 года можно обратиться в колл-центр (1655) Министерства цифрового развития и транспорта, написать на электронную почту (office@mincom.gov.az) и позвонить по телефонным номерам 010 2504848 и 012 598 58 58 (внутренний 222 и 290).