“Fiziki infrastruktur” İşçi qrupunun növbəti iclası keçiriləcək
Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın “Fiziki infrastruktur” İşçi qrupunun növbəti iclası 2022-ci il 26 sentyabr tarixində saat 16:00-da onlayn formada (Zoom platforması üzərindən) keçiriləcək.
İclasda İşçi qrupunun 2022-ci il üzrə Fəaliyyət Planında əks olunmuş tədbirlərin icrası ilə bağlı hesabatların dinlənilməsi nəzərdə tutulur.
Qeyd olunan fəaliyyət sahəsi üzrə təklif vermək və ya İşçi qrupun iclasında iştirak etmək arzusunda olan şəxslər https://azranking.az saytında “Onlayn Müraciət” səhifəsinə daxil olaraq müraciət edə bilərlər.

The next meeting of the Physical Infrastructure Working Group of the Commission on Business Environment and International Rankings will take place on 26 September 2022 at 16:00 in an online format (via the Zoom platform).
The meeting will hear reports on the implementation of the measures reflected in the Working Group’s Action Plan for 2022.
Those wishing to submit a proposal on the mentioned field of activity or participate in the Working Group meeting can apply by visiting the ‘Online Appeal’ section on the website https://azranking.az.